Біль втрати майже завжди наздоганяє нас раптово... До цього не можна підготуватися... Всі ми знаємо, що людина смертна, але не поширюємо цю істину на наших рідних та близьких. Тому смерть близьких зазвичай обрушується на нас несподівано. Але, окрім скорботи, у нас виникає величезна кількість проблем з реєстрацією смерті, оформленням документів, організацією похорон тощо. А найбільш болючим та емоційним для нас стає питання вибору пам’ятника. Адже саме він довгі роки буде нагадувати нам про цю людину. І саме до пам’ятника будуть з'їжджатись усі родичі та близькі.

Тож кому довірити виготовлення пам’ятника? Де знайти справжніх майстрів з виготовлення пам’ятників за Вашими індивідуальними вимогами? Про це ми дізнаємось далі.

Виготовлення пам’ятників у Луцьку

На сьогоднішній день у виготовленні пам’ятників в Луцьку чудово зарекомендувала себе компанія "Атрибут". Майстри цієї компанії роблять ексклюзивні пам'ятники за заздалегідь складеним макетом, а також за індивідуальними проектами.

Матеріали, що використовує фірма у виготовленні пам’ятників - граніт та габро. Дані кам’яні матеріали відрізняється своєю солідністю, виразністю, різноманітністю, неабиякою масивністю, а головне - довговічністю.

Не менш важливим у виготовленні пам’ятника є професійне графічне оформлення. Адже риси обличчя похороненої людини мають максимально співпадати, а напис - бути виразним. Або ж, якщо Ви бажаєте відтворити картину на пам’ятнику, то вона має людей надихати на роздуми. Це все під силу тільки митцям-художникам, які не є новачками, а у яких «рука набита» величезною кількістю творінь.

Спеціальна методика, яку використовує фірма , не поступається фотознімку чи картині. Усі малюнки та написи на камені є чіткими та виразними, а головне - вони не тьмяніють та не стираються з часом.

Компанія прагне зробити гранітні пам'ятники (Луцьк) та пам'ятники з габро доступними для всіх клієнтів. Тому Ви маєте можливість підібрати пам'ятники еліт-класу та недорогі моделі. В асортименті також є одинарні пам'ятники та пам'ятники для сімейного поховання.

Майстри підприємства гарантують свої замовникам оптимальне поєднання ціни та якості, мінімальні терміни виготовлення пам’ятників, відмінну якість художніх робіт.

Наші пам'ятники зберігають пам'ять про людину в камені. А ми бажаємо Вам жити так, щоб пам'ять про Вас зберігалась і у серцях...